36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

ثبت نام در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم تمدید شد

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم از تمدیدمهلت ثبت نام در پذیرش دوره‌‌های کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم تا 16 مهر ماه خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مصطفی ملایی با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی این مرکز آموزشی، اظهار داشت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز موفق به ثبت نام نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که علاقمندان بتوانند تا پایان روزچهارشنبه ۱۶ مهر ماه ۹۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم با بیان اینکه این مرکز در ۱۵ رشته در دو مقطع  کاردانی و کارشناسی برای مهر ۹۹ دانشجو خواهد پذیرفت، تصریح کرد: رشته‎های گردشگری، طراحی معماری داخلی، عمران و امور پیمان‌ها، مدیریت امور اداری، اطفای حریق شهری، فناوری اطلاعات امور فرهنگی، مدیریت تجاری سازی، روایت‌گری دفاع، حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث و مدیریت آموزش‌های شهروندی از رشته‌های دانشجو پذیر این مرکز می‌باشد.

ملایی با بیان اینکه در این مرکز در حال حاضر بیش از یک هزار دانشجو مشغول به تحصیل می‌باشند، اظهار داشت: باتسهیلات مالی ویژه، امکانات رفایی و خدمات ویژه برای شاغلین و همچنین ایجاد دفتر کارآفرینی و انجمن‌های علمی، آماده ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان در سال تحصیلی جاری خواهد بود.