29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

کارگاه آموزشی اینفوگرافیک به همت شهرداری قم برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی اینفوگرافیک به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم و دبیرخانه نخستین جشنواره رسانه‌ای با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی «شهر ما» برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، نخستین جشنواره رسانه‌ای «شهر ما» از ابتدای مردادماه امسال فراخوان شده و یکی از بخش‌های مختلف این جشنواره برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای اصحاب رسانه و خبرنگاران است.

نخستین کارگاه‌های آموزشی این جشنواره مربوط به آموزش اینفوگرافیک است که به منظور مهارت افزایی اصحاب رسانه با حضور ناصر ابراهیمی برگزار می‌شود.

اینفوگرافیک یا اطلاع نگاشت‌ها از قدیمی ترین ابزارها نمایش داده و اطلاعات هستند که به دلیل سرعت و سهولت انتقال مفاهیم در دنیای امروز دوباره مورد توجه قرار گرفته و کاربرد زیادی در رسانه‌های نوین و حتی سنتی پیدا کرده‌اند.

این کارگاه آموزشی با مشارکت جهاد دانشگاهی واحد استان قم در سالن رضوان شهرداری قم از ساعت ۹ تا ۱۷ روز پنجشنبه ۲۷ شهریورماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و حضور در آن برای عموم آزاد است.

نخستین جشنواره رسانه ای «شهر ما» از ابتدای مردادماه سال جاری توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم فراخوان شده و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از طریق درگاه اینترنتی جشنواره رسانه به نشانی WWW.Qom.ir/mfs ارسال کنند.