35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

۱۲۹ پروژه در منطقه ۴ قم در دست اجراست/بهره‌برداری از سالن فرهنگی ورزشی تا پایان مهرماه

مدیر منطقه چهار شهرداری قم گفت: امسال 129 پروژه با اعتباری بالغ‌بر 150 میلیارد تومان در سطح این منطقه در دست اجراست.

به گزارش شهرنیوز، مهدی اصفهانیان مقدم با تشریح فعالیت‌ها و اقدامات در دست اجرا در سطح منطقه چهار شهر قم، اظهار داشت: در مجموعه منطقه ۴ شهرداری قم با توجه به برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبارات در سال ۹۸ اقدامات خوبی در اجرای پروژه‌های فنی و عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و حمل‌ونقل و ترافیک انجام‌شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم درباره اهم پروژه‌های این منطقه تصریح کرد: در ۵ ماه نخست سال ۹۹ بیش از ۱۲۹ پروژه با اعتبار بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف از طریق انعقاد قرارداد در دستور کار قرار گرفته است.

اصفهانیان مقدم افزود: احداث نخستین مجتمع چندمنظوره فرهنگی و ورزشی در خیابان شهدای ناجا در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۱۲ میلیارد تومان یکی از طرح‌های در دست اجراست که غالب عملیات عمرانی آن در سال جاری انجام‌شده و با هماهنگی‌های لازم تا پایان مهرماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در مورد جدول‌گذاری بلوار شهید کریمی و دوربرگردان صدوق، خاطرنشان کرد: از پیشنهادات شهروندان در ارتقای خدمات استفاده می‌کنیم و دراین‌باره جدول‌گذاری بلوار شهید کریمی در حداقل زمان انجام شد و از پیمانکار خواستیم حتی در روزهای تعطیل و در دو شیفت پروژه را پیش ببرد و این طرح کمتر از ۲۰ روز انجام شد.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم ادامه داد: دوربرگردان میدان صدوقی نیز شروع‌شده و در روزهای آینده به اتمام می‌رسد و به‌طورکلی مرحله عملیات تکمیلی و ایمن‌سازی و نصب علائم هشداردهنده را سپری می‌کند.