33.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای طرح مدیریت سبز ویژه منصوبات سازمان میادین

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای طرح مدیریت سبز با همکاری سازمان مدیریت پسماند جهت کلیه منصوبات سازمان میادین خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره اجرای طرح مدیریت سبز با همکاری سازمان مدیریت پسماند، بیان داشت: با هدف کاهش تولید پسماند، تفکیک پسماند و مدیریت بهینه پسماند در تمامی منصوبات سازمان میادین به منظور پاکیزگی معابر عمومی و در راستای سلامت شهر؛ طرح مدیریت سبز انجام می‌پذیرد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم تمدید مجوز فعالیت تمامی منصوبات سازمان میادین را منوط به ارائه کارت پسماند دانست و افزود: عقد قراردادهای جدید و یا تمدید قراردادهای منصوبات سازمان در گرو اخذ کارت مدیریت پسماند و سایر قوانین و مقررات مربوط به مدیریت پسماند می‌باشد.

مظفری مراکز عرضه میوه و تره بار را حلقه ارتباطی زنجیره تولید و توزیع محصولات کشاورزی توصیف و بیان داشت: باید با تدبیر، موضوعات موجود از جمله استفاده بهینه از باقی‌مانده میوه و تره بار میادین و بازارها را به عنوان پسماندی ارزشمند، مورد توجه قرار دهیم.