35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

پایان عملیات نصب پل عابر پیاده در ابتدای خیابان جمهوری

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: عملیات نصب پل عابر پیاده در ابتدای خیابان جمهوری پایان‌یافته و امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح پل‌های عابر پیاده بیشتری در سطح شهر باشیم.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به اهمیت حفظ و رعایت ایمنی شهروندان، اظهار داشت: یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های شهرداری حفظ ایمنی شهروندان در سطح شهر بوده و برای این مهم اقدامات لازم را پیش‌بینی می‌کند.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ساخت و اجرای پل‌های عابر پیاده را یکی از اقدامات شهرداری برای حفظ ایمنی شهروندان هنگام تردد از خیابان دانست و افزود: متأسفانه در چند سال گذشته با توجه به چالش‌های پیش‌آمده در حوزه اقتصاد ساخت و اجرای پل‌های عابر پیاده با مشکلاتی همراه بوده است.

نیک مناقصه‌های شهرداری برای ساخت پل‌های عابر پیاده را بدون شرکت‌کننده خواند و تأکید کرد: به علت عدم ثبات اقتصادی متأسفانه پیمانکاران در مناقصه‌های ساخت پل‌های عابر پیاده شرکت نمی‌کنند.

وی از پایان عملیات نصب پل عابر پیاده در ابتدای خیابان جمهوری خبر داد و بیان کرد: خوشبختانه این پل در ابتدای خیابان جمهوری و قبل از میدان سپاه به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با درخواست از مردم برای استفاده از پل عابر پیاده، خاطرنشان کرد: حفظ سلامت و ایمنی نیازمند رعایت مقررات از طرف شهروندان و صاحبان خودرو به‌صورت هم‌زمان بوده و باید نسبت به آن توجه لازم را داشته باشیم.

نیک با ابراز امیدواری برای ساخت و اجرای پل عابر پیاده در نقاط حادثه‌خیز شهر، یادآور شد: مطالعات ساخت و اجرای بیش از ۱۳ پل عابر پیاده در سطح شهر انجام‌شده و امیدواریم به‌زودی تمام پل‌های عابر پیاده اجرایی شود.