33.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

حمایت از نقدهای کارشناسی در حوزه فضای سبز/نقش مطالبه گری مردمی در مدیریت بهتر شهرها  

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر لزوم افزایش مشارکت مردمی با برگزاری جشنواره‌هایی همچون "شهر ما" گفت: سازمان از محتواهای تولیدشده این جشنواره در حوزه فضای سبز حمایت می‌کند.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به اهمیت و جایگاه اطلاع‌رسانی در جامعه در ایجاد مطالبه‌گری صحیح و نشاط اجتماعی، اظهار داشت: آگاه‌سازی مردم از اقدامات در حال انجام عامل مهمی در شناسایی  ظرفیت‌های بالقوه شهر و  ایجاد توسعه پایدار است که نباید از آن غافل شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم حضور و مشارکت مردم را در پویایی شهر موردتوجه قرارداد و افزود: یکی از شاخص‌های جامعه پیشرفته و شهر توسعه‌یافته میزان مشارکت شهروندان و نشاط اجتماعی و درنتیجه امید به آینده در بین مردم است.

جوادیان به برگزاری جشنواره رسانه ای شهر ما اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره تخصصی در ارتقاء شیوع‌های اطلاع‌رسانی و درنتیجه ایجاد فرصت نقد و مطالبه‌گری کارشناسانه مردم نقش مؤثری دارد.

وی مطالبه گری مردم را تنها راه مدیریت دقیق و صحیح در سطح کلان عنوان کرد و گفت: آگاهی مردم از چالش‌های مدیریت شهری و مشکلات پیشرو در شرایط کنونی می‌تواند در ایجاد همدلی در بین مردم و مدیران و درنتیجه حل مشکلات کمک شایانی کند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم سپس ایجاد بانک اطلاعاتی از نقدها و نگاه اهالی رسانه از مطالبات مردمی و مدیریت شهری را یکی از امتیازات برگزاری این جشنواره مطرح و بیان کرد: این اطلاعات در تصمیمات مدیران شهری بسیار تأثیرگذار بوده و نقش کلیدی در آینده ایفا می‌کند.

جوادیان سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم را آماده دریافت نقدها و دیدگاه‌های مردم و خانواده رسانه دانست و ابراز کرد: بعد از پایان جشنواره محتواهای تولیدشده در حوزه فضای سبز موردتوجه و نگاه دوباره کارشناسان سازمان قرارگرفته و حمایت خواهد شد.