30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

نصب و به‌روزرسانی ۴۰ المان عاشورایی در قم

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: برای ایام محرم امسال نصب و به‌روزرسانی 40 المان عاشورایی از جمله المان نخل در میدان آستانه برنامه‌ریزی شده است.

سید محمد موسوی منش در گفت و گو با شهرنیوز با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان، اظهار داشت: در این راستا ۴۰ المان عاشورایی در شهر قم نصب وبه‌روز رسانی شده است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به نصب ۱۰ المان نخل در میدان آستانه، اظهار داشت: همچنین ۱۰ المان بیرق، ۱۰ المان زنجیر و ۱۰ المان کاسه سقا نصب و به‌روزرسانی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به نصب ۵۰ هزار متر ریسه مشکی در سطح شهر به مناسبت این ایام، افزود: همچنین برای فضاسازی شهر قم در ایام محرم هزار و ۵۰۰ آویز مشکی نصب شده است.

موسوی منش ادامه داد: یکی دیگر از اقداماتی که در زمینه سیما و منظر شهری در ایام محرم صورت گرفته، به‌روزرسانی سروهای سطح شهر ویژه ایام محرم است.

وی گفت: همچنین به‌روزرسانی المان‌های نوری سطح شهر به روشی که مناسب با حال و هوای شب‌های محرم باشد، در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به وجود برج‌های اذان گو در سطح شهر، ادامه داد: پخش نواهای محرمی در این برج‌ها از جمله برنامه‌ریزی‌های این ایام است.