27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اتخاذ تمهیدات مقابله با کرونا در جایگاه های ده‌گانه عرضه سوخت CNG

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اتخاذ و اجرای تمهیدات بهداشتی جهت مقابله با کرونا در جایگاه های 10 گانه تحت پوشش این سازمان خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به ماهیت خدمات رسانی شبانه‌روزی جایگاه‌های عرضه سوخت و مراجعات گسترده‌ای که در این خصوص صورت می‌پذیرد، بیان داشت: به منظور حفظ سلامت و قطع زنجیره انتقال، از دریافت و پرداخت وجه نقد جلوگیری بعمل آمده و با توجه به وجود زیرساخت‌های لازم جهت پرداخت بهای سوخت به صورت الکترونیکی، مراجعین می‌توانند از طریق کارت‌های اعتباری نسبت به پرداخت بهای سوخت اقدام نمایند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تأکید بر اینکه حفظ سلامت عمومی رانندگان و کارکنان جایگاهها حائز اهمیت است، افزود: از مراجعین انتظار داریم جهت پیشگیری از انتشار ویروس و آلاینده بودن تجهیزات و نازل ها، اجازه دهند فرآیند سوخت گیری صرفاً توسط اپراتورها انجام شود.

مظفری بیان داشت: ضدعفونی و گندزدایی تجهیزات از قبیل؛ نازل‌ها، دستگاه‌های کارت خوان و شست وشوی محیط عمومی جایگاه ها به صورت روزانه و در چند نوبت در دستور کار قرار دارد.