38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

طرح نوسازی تاکسی‌ها تا مدل ۱۳۸۷ آغاز شد

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از آغاز طرح نوسازی تاکسی‌ها تا مدل 1387 خبر داد و گفت: با توجه به بازگشائی سایت نوسازی برای ثبت‌نام اولیه تاکسی‌داران می‌توانند تا پایان شهریورماه به واحد نوسازی سازمان مراجعه کنند.

به گزارش شهرنیوز، امیر یزدی با اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان تاکسیرانی، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری قم ارائه خدمات مناسب به خانواده تاکسیرانی و نوسازی ناوگان برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان است.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با ابراز تأسف از شرایط ایجادشده هنگام شیوع ویروس کرونا، افزود: با تصویب اعمال محدودیت‌های اجتماعی و لغو رفت‌وآمدها یکی از اقشار آسیب‌پذیر خانواده تاکسیرانی بوده است.

یزدی یکی از برنامه‌های شهرداری قم را نوسازی ناوگان تاکسیرانی دانست و تصریح کرد: متأسفانه با افزایش قیمت دلار از دو سال گذشته و بسته شدن سایت، طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده نیمه‌تمام رها شد.

وی از آغاز دوباره طرح نوسازی تاکسی‌ها تا مدل ۱۳۸۷ خبر داد و خاطرنشان کرد: مالکین تاکسی‌های فرسوده تا مدل ۱۳۸۷ مشمول طرح نوسازی تاکسی‌ها شده و می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم مهلت ثبت‌نام اولیه را تا پایان شهریورماه اعلام و خاطرنشان کرد: با توجه به بازگشائی سایت نوسازی برای ثبت‌نام اولیه تاکسی‌داران می‌توانند تا پایان شهریورماه به واحد نوسازی سازمان مراجعه کنند.

یزدی در پایان با امید ارائه خدماتی در شان خانواده تاکسیرانی، بیان کرد: با همه کمبودها و کاستی‌ها در تلاش هستیم خدمات مناسبی را به خانواده تاکسیرانی ارائه داده و در شرایط بحرانی شیوع کرونا و شرایط خاص اقتصادی همراه آن‌ها باشیم.