39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ساخت کلیپ‌های کوتاه آموزشی با عنوان من همیار بازیافتم

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ساخت و تهیه کلیپ‌های کوتاه آموزشی با موضوع مفاهیم مدیریت پسماند و با عنوان من همیار بازیافتم خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی اظهار کرد: ارائه آموزش‌های عمومی و افزایش سطح فرهنگ و آگاهی شهروندان به تدریج باعث کاهش میزان تولید پسماند و صرفه جویی در مصرف منابع شده و از طرفی میزان تفکیک پسماندها در مبادی تولید افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم خاطرنشان کرد: با توجه به تنوع زیاد ابزار و روش‌های نوین آموزشی، سعی گردیده با استفاده بهینه از آن‌ها، متناسب با گروه‌های مخاطب از روش‌ها و ابزار خاص و کاربردی گروه هدف استفاده شود.

میرابراهیمی به تهیه کلیپ‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: کلیپ های کوتاه آموزشی با موضوع مدیریت پسماند و تفکیک مواد بازیافتی با بهره‌گیری از جلوه‌های تصویری و تکنیک‌های رسانه‌ای تهیه می‌شود.

وی با اشاره به انتشار این تولیدات در فضای مجازی، افزود: معرفی انواع پسماندها، ایستگاه‌های بازیافت، نحوه ذخیره‌سازی و کم حجم سازی و… از جمله مواردی است که در این محتوای آموزشی در نظر گرفته شده که با زبانی ساده و روایت گونه مطرح می‌شود.