38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
دسته‌بندی نشده

ساخت کلیپ های کوتاه آموزشی با عنوان من همیار بازیافتم

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ساخت و تهیه کلیپ های کوتاه آموزشی با موضوع مفاهیم مدیریت پسماند و با عنوان من همیار بازیافتم خبر داد . به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی ، اظهار کرد: ارائه آموزش های عمومی و افزایش سطح...

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ساخت و تهیه کلیپ های کوتاه آموزشی با موضوع مفاهیم مدیریت پسماند و با عنوان من همیار بازیافتم خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی ، اظهار کرد: ارائه آموزش های عمومی و افزایش سطح فرهنگ و آگاهی شهروندان به تدریج باعث کاهش میزان تولید پسماند و صرفه جویی در مصرف منابع شده و از طرفی میزان تفکیک پسماندها در مبادی تولید افزایش خواهد یافت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تنوع زیاد ابزار و روش های نوین آموزشی، سعی گردیده با استفاده بهینه از آن ها، متناسب با گروه‌های مخاطب از روش ها و ابزار خاص و کاربردی گروه هدف استفاده شود.
میرابراهیمی به تهیه کلیپ های آموزشی اشاره کرد و گفت: کلیپ های کوتاه آموزشی با موضوع مدیریت پسماند و تفکیک مواد بازیافتی با بهره‌گیری از جلوه‌های تصویری و تکنیک‌های رسانه‌ای تهیه می شود.
وی با اشاره به انتشار این تولیدات در فضای مجازی ، افزود: معرفی انواع پسماندها، ایستگاه های بازیافت، نحوه ذخیره سازی و کم حجم سازی و… از جمله مواردی است که در این محتوای آموزشی در نظر گرفته شده که با زبانی ساده و روایت گونه مطرح می شود .