۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

پیشرفت ۴۰ درصدی ساخت ورزشگاه در مسکن مهر پردیسان

سرپرست شهرداری منطقه هشت قم از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی محله یک مسکن مهر در این منطقه خبرداد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه هشت قم، محمد رمضانی با اشاره به نیاز منطقه و اهمیت ورزش و سلامت در جامعه، گفت: در راستای برنامه‌ریزی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان درصدد هستیم این پروژه فرهنگی ورزشی را هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسانیم.

سرپرست شهرداری منطقه هشت قم در ادامه بیان داشت: این سوله ورزشی واقع در بوستان محله یک مسکن مهر در بلوار بصیرت با زیربنای ۲۵۰۰متر مربع می‌باشد که در فاز نخست تا مرحله اتمام اسکلت سازه اقدام شده بود.

رمضانی در ادامه میزان هزینه اجرای این پروژه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: طبق برآوردهای بروز‌رسانی شده بر اساس فهرست بهای سال جاری جهت اجرای پروژه مذکور بالغ بر ۷۶میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به کاربری‌های متفاوت این مجموعه، ابراز داشت: این سالن فرهنگی و ورزشی محل برگزاری انواع کلاس‌های آموزشی و ورزشی از جمله کلاس‌های ورزشی عمومی، تخصصی و کلاس‌های فرهنگی و هنری می‌باشد.

سرپرست شهرداری منطقه هشت قم در ادامه خاطرنشان کرد: رخت کن، سرویس بهداشتی، حمام، بخش‌های اداری، پارکینگ عمومی و فضای سبز مجاور این سالن به مساحت بیش از ۵هکتار از جمله قابلیت‌ها و پتانسیل‌های این مجموعه می‌باشد که با بهره‌برداری از آن امیدواریم بتوانیم گام موثری در غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان برداریم.