39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

اصلاح انهار دفع و هدایت آب های سطحی و بهسازی بلوار بعثت

سرپرست شهرداری منطقه شش قم با اشاره به آبگرفتگی برخی انهار و کانال‌ها در زمان بارش نزولات آسمانی از عملیات اصلاح انهار و کانال دفع و هدایت آب‌های سطحی بلوار بعثت خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه شش قم، سید رضا حسینی با بیان اینکه در هنگام بارندگی مشکلات بسیاری را در سطح شهر پدید می‌آورد، تاکید کرد: پروژه اصلاح و ساماندهی انهار بلوار بعثت با هدف کاهش دبی ورودی به میدان فاطمیه و جلوگیری از سرریز آب در محدوده ابتدای بلوار سوم خرداد در حال انجام است.

سرپرست شهرداری منطقه شش قم افزود: این پروژه در راستای هدایت آبهای سطحی و ایمن‌سازی مسیر تردد اجرا و در همین راستا نیز بازسازی و بهسازی جداول بلوار به طول ۸۵۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در حال تکمیل می‌باشد.

حسینی بیان کرد: تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهمترین وظایف شهرداریها محسوب می‌شود، به همین منظور عملیات بهسازی، روکش و تثبیت بستر آسفالت این محدوده پس از تکمیل جدولگذاری اجرایی می‌گردد و در همین راستا پروژه اجرای کانال لوله‌ای دفع آب‌های سطحی انتهای بلوار بعثت به سمت کمربندی امام علی (ع) در دستور کار می‌باشد.