37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اطلاعات مشاغل مرتبط با خدمات خودرو در سطح مناطق ۸ گانه در حال جمع‌آوری است

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای طرح احصا و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به مشاغل وابسته به خدمات خودرویی از سوی عوامل اجرایی این سازمان خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به لزوم اجرای فرآیند ساماندهی و انتقال مشاغل مرتبط با خدمات خودرویی به شهرک خودرو، بیان داشت: احصا و جمع‌آوری اطلاعات صنوف مرتبط با خدمات خودرویی در سطح مناطق ۸ گانه از سوی عوامل اجرایی این سازمان، جهت انجام فرآیند انتقال ایشان به این شهرک بزرگ در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم افزود: پروسه جمع‌آوری اطلاعات یکی از اصلی‌ترین بخش‌های هر پروژه عمرانی را تشکیل می دهد و چنانچه این کار به شکل دقیق، منظم وصحیح صورت پذیرد‏ فرآِیند اجرای پروژه، روند تجزیه، تحلیل و نتیجه گیری به صورت مطلوب انجام خواهد شد.

مظفری بیان داشت: اطلاعات مشاغل مذکور اعم از: نوع فعالیت، سابقه، اطلاعات مربوط به پروانه شغلی و مالکیت، مساحت مغازه و … از جمله مواردی ست که توسط عوامل اجرایی سازمان و طی مصاحبه‌های حضوری با سرپرست اماکن مذکور و یا مالکین در پرسش‌نامه‌های شغلی ثبت می‌گردد.

وی در پایان با اشاره به امکانات در نظر گرفته شده در شهرک خودرو نظیر امکانات تعمیرگاهی، خدماتی، تفریحی و… و نقش این شهرک در جهت رفع دغدغه‌های زیست محیطی، بیان داشت: باید در نظر داشت که احداث شهرک های خدماتی، نیازمند همکاری و مشارکت نهادهای مختلف استان بویژه اتحادیه صنوف و صاحبان مشاغل و حضور موثر و فعال آنان است.