41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

بهره‌برداری از ایستگاه‌های ثابت جمع‌آوری پسماند خشک در مناطق هشتگانه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از بهره برداری از ایستگاه‌های ثابت جمع‌آوری پسماند خشک در مناطق هشتگانه خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به ایجاد و توسعه زیرساخت‌های تفکیک پسماند در مبدا، اظهار کرد: بهره‌برداری از ایستگاه‌های ثابت، به منظور ایجاد و توسعه زیرساخت‌های ذخیره سازی موقت پسماند در شهر، مورد توجه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با بیان اینکه ۴۶ غرفه بازیافت در سطح شهر فعالیت می‌کند، ادامه داد: این غرفه‌ها محلی جهت تبادل پسماند خشک شهروندان هستند و تعداد آن با هدف دسترسی آسان افزایش خواهد یافت.

میرابراهیمی یادآور شد: به منظور تمرکز در ارائه خدمات و توسعه زیرساخت‌های ذخیره‌سازی، توسعه و ایجاد ایستگاه‌های ثابت در مناطق هشتگانه نیز در دستور کار سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با همکاری و مشارکت شهرداری مناطق قرار گرفته است.

وی با اشاره به تکمیل ایستگاه مشارکت خدمات شهری منطقه ۳ در سال گذشته، گفت: ایستگاه مشارکت خدمات شهری واقع در منطقه ۸ نیز به بهره‌برداری رسیده است و به زودی بازگشایی خواهد شد.