35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

توزیع ۲۵۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر تا پایان سال

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از توزیع 250 هزار تن آسفالت در سطح شهر تا پایان سال خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، عباس حلوائی‌زاده با اشاره افتتاح و آغاز عملیات عمرانی ۱۱۰ پروژه عمرانی، خدماتی، فضای سبز و… در دهه کرامت، اظهار کرد: این پروژه‌های متنوع با اعتباری بالغ بر ۸۶۰ میلیارد تومان افتتاح شده و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم یکی از پروژه‌های مستمر شهرداری را اجرای روکش آسفالت معابر عنوان کرد و گفت: با وجود مسائل و مشکلات مالی امسال هم شهرداری پیش‌بینی توزیع ۲۵۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر شهری را انجام داده که تاکنون بیشاز ۶۰ هزار تن آسفالت توزیع شده است.

حلوائی‌زاده با اشاره به پروژه تقاطع غیرهمسطح و تابلیه بلوار کارگر، تصریح کرد: این پروژه از نظر اجرایی کوچک بود اما تاثیر بسیاری در تسهیل عبور و مرور مردم در این منطقه داشت.

وی گفت: این پروژه بین منطقه سه و ۶ واقع شده بود که به صورت تیرهای پیش‌ساخته احداث و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری، بیان کرد: در این ایام قراردادهای پروژه‌های سرمایه‌گذاری اقامتی و تجاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) منعقد و عملیات اجرایی آنها احداث شد.

حلوائی‌زاده با اشاره به احداث فضای سبز در محلات شهر، گفت: طی سال‌های اخیر اقدامات ویژه در توسعه بوستان‌های شهر شکل گرفته و در زمینه استانداردسازی و ایمن‌سازی آنها نیز گام‌های بلندی برداشته شده است.