27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

اجرای عملیات روکش آسفالت شهرک فاطمیه با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال

سرپرست شهرداری منطقه شش قم از اجرای عملیات روکش آسفالت 87 هزار مترمربع از معابر فرعی بلوار بعثت با بیش از 11 هزار تن آسفالت، با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات با عنوان خدمات محله‌ای در راستای تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت‌مندی شهروندان خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه شش قم، سید رضا حسینی اظهار داشت: معابر، بلوارها و خیابان‌ها از مهمترین فضاهای شهری هستند که مورد استفاده روزمره شهروندان است و آسفالت معابر و مناسب‌سازی مسیرها می‌تواند نقش مهم و ارزنده‌ای در ارتقاء کیفیت عبور و مرور شهری داشته باشد.

سرپرست شهرداری منطقه شش قم با اشاره به افزایش سطح کیفی آسفالت معابر، تصریح کرد: با توجه به عمر بالای آسفالت بعضی از معابر منطقه، یکی از سیاست‌های عمرانی و رفاهی شهرداری، رضایت شهروندان و بالا بردن امنیت برای این عزیزان می‌‎باشد که در این راستا عملیات تراش و روکش آسفالت در معابر سطح منطقه از جمله شوارع فرعی بلوار بعثت در حال انجام می باشد.

حسینی عنوان کرد: از ابتدای سال جاری روکش آسفالت شوارع فرعی خیابان شهید صیاد شیرازی ب صورت کامل اجرا گردید و در ادامه روکش آسفالت تعدادی از شوارع فرعی خیابان امامزاده ابراهیم، کوچه‌های بلوارحضرت معصومه (س) و محله‌های شهدای کامکار، کوزه‌گری، مهرآباد، هندویان در دستور کار می‌باشد.