36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

دیدار مدیرعامل خبرگزاری مهر با شهردار قم

محمد شجاعیان مدیر عامل خبرگزاری مهر با دکتر سقائیان‌نژآد شهردار قم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شهرنیوز؛ مدیر عامل خبرگزاری مهر به همراه مدیرکل استان‌ها و مدیر دفتر نمایندگی استان قم این خبرگزاری ظهر امروز با حضور در دفتر شهردار قم، با دکتر سقائیان‌نژاد دیدار و گفتگو کرد.

بررسی راهکارهای تعامل و همکاری فی ما بین مجموعه مدیریت شهری قم و خبرگزاری مهر و اهمیت نقش رسانه‌ها در توسعه شهری از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

شجاعیان در این دیدار ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری با شهرداری قم و برقراری تعامل بین جامعه مخاطبان و مجموعه مدیریت شهری گفت: این خبرگزاری با توجه به رسالت خود سعی دارد تا به صورت ویژه‌ای به موضوعات نو در حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی پرداخته و با استفاده از ظرفیت‌های خلاء موجود در حوزه اطلاع‌رسانی را تا حد امکان از بین بردارد.

وی همچنین گزارشی از فعالیت‌ها و رویکردهای جدید خبرگزاری مهر در دوره جدید مدیریت این خبرگزاری ارائه نمود.

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد نیز در این دیدار با تأکید بر اهمیت موضوع رسانه و اطلاع‌رسانی، استفاده از رویکردها و ابزار نوین در برقراری ارتباط با مخاطبین را یادآور شد و افزود: در دنیای امروز سرعت و دقت در امر اطلاع‌رسانی می‌بایست مد نظر قرار گرفته و صداقت و شفافیت نیز سرحوله کار در حوزه رسانه باشد.

وی مطالبه‌گری رسانه‌ها را از دیگر وجوه لازمه حیات رسانه‌ها و تأثیرگذار در جلب اقبال عمومی دانست و افزود: این رویکرد می‌تواند نقشی سازنده در پیشرفت و اعتلای امور مختلف مدیریتی و اجرایی در سطح کشور داشته باشد.