۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار حوزه سرمایه‌گذاری

احداث هتل ۴ ستاره در بلوار پیامبر اعظم(ص) با مشارکت ارتش

قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی گفت: مجتمع تجاری در بلوک 31 بلوار پیامبر اعظم(ص) در ده طبقه و با زیربنایی به مساحت 41 هزار مترمربع احداث خواهد شد.

به گزارش شهرنیوز، آقایی صبح امروز در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری قم با بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی با تأکید بر حضور فعال همه مردم در توسعه کشور، اظهار داشت: برای رسیدن به شرایط مطلوب در همه حوزه‌ها باید شرایط مشارکت مردم را بیش از بیش فراهم کنیم.

قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ابعاد قرارداد ساخت مجتمع تجاری با شهرداری قم را تشریح کرد و افزود: این مجتمع تجاری در بلوک ۳۱ بلوار پیامبر اعظم(ص) در ده طبقه و با زیربنایی به مساحت ۴۱ هزار مترمربع احداث خواهد شد.

آقایی از انجام پروژه در کوتاه‌ترین زمان خبر داد و گفت: با توجه به قرارداد، سهم شهرداری ۳۱ درصد و ۶۹ درصد نیز سهم بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی با ابراز خرسندی از امضا قرارداد ساخت این هتل در شهر قم، خاطرنشان کرد: این قرارداد امکان ارائه خدمات مناسب به مردم و پرسنل ارتش جمهوری اسلامی به ویژه برای دوره‌های بصیرت را فراهم کرده و امیدواریم شاهد اتفاقات بیشتری در این حوزه باشیم.