35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تمام خطوط درون شهری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی راه‌اندازی می‌شوند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به درخواست‌های گسترده برای راه‌اندازی خطوط اتوبوس درون شهری، گفت: تمام خطوط درون شهری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی راه‌اندازی می‌شوند.

عباس ذاکریان با اشاره به اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در ایام کرونایی، اظهار داشت: کل سامانه‌های اتوبوسرانی به دلیل ابلاغی که از ستاد ملی و استانی داشتیم در ایام کرونایی فعالیت شان متوقف شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم افزود: در خصوص خطوط اتوبوسرانی بنا بر این است که به تدریج خطوط پرتقاضا اضافه شود و به مرور ظرف یکی دو هفته آینده تمام خطوط با رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی وارد خط شده و به مردم عزیز خدمت‌رسانی خواهند کرد.

ذاکریان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع دست اندازهایی که بعضا موجب مزاحمت برای مردم شده است، تصریح کرد: در کوچه های فرعی و معابر زیر ۱۲ متر این کار توسط شورای ترافیک انجام می‌‌شود که این امر به واسطه ایمنی پایین برخی معابر و درخواست‌هایی که از پلیس و اورژانس صورت می‌گیرد انجام می‌شود.

وی تأکید کرد: تمام تلاش بر این است که سرعت گیرها در حد حداقل ممکن نصب شده و قطعا باید استاندارد لازم را داشته باشند و به درستی نیز نصب شوند.

English Version: Qom resumes bus services by implementing health protocols