36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

زیرسازی و آسفالت فاز دوم بلوار حضرت خدیجه(س)

مدیر منطقه پنج قم گفت: عملیات زیرسازی،روسازی و آسفالت لاین جنوبی فاز دوم بلوار حضرت خدیجه(س)  به مساحت بیش از 5800 مترمربع با توزیع 950 تن آسفالت به اتمام رسید.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه پنج قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به اجرای عملیات فاز اول، حدفاصل بلوار انتظار تا بلوار پیامبر اعظم(ص) و فاز دوم حدفاصل بلوار انتظار تا خیابان امام حسن عسگری(ع) از اجرای لاین جنوبی این پروژه خبر داد.

مدیر منطقه پنج قم در ادامه افزود: طول کل بلوار حضرت خدیجه(س) ۷۵۰۰ متر و مساحت کل آن ۷۰۰ هزار مترمربع می‌باشد که در چندین مرحله انجام می‌شود، در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان و مسافرین تمامی پروژه‌های شهری منطقه با جدیت تمام در حال پیگیری و اجرا می‌باشد که به ترتیب اهمیت و اولویت اجرایی می‌گردند، پروژه مذکور نیز یکی از بزرگترین پروژه‌های استان و شهرداری منطقه پنج می‌باشد.

اقبالیان در خصوص اهمیت اجرای بلوار حضرت خدیجه(س) بیان داشت: وجود این رینگ می‌تواند در ایام خاص مشکل ترافیکی، گره‌های ترافیکی و مشکل رفت و آمد را تسهیل نماید و از طرفی در آبادانی هرچه بیشتر منطقه بلاخص مسائل اقتصادی برای مالکین نقش بسزایی داشته باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تولیت محترم مسجد مقدس جمکران و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و حمایت‌های شهردار قم، همکاری و شکیبایی مردم جمکران، خاطرنشان کرد: همراهی مردم همچون گذشته می‌تواند در پیشرفت سریع و آبادانی منطقه علی الخصوص جمکران موثر واقع شده و به امید خداوند پروژه‌های متعدد دیگری در اطراف مسجد مقدس جمکران به زودی مورد بهره‌برداری قرار گیرد.