38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

کرونا خللی در روند خدمت رسانی شهرداری به مردم ایجاد نکرد

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اقدامات شهرداری در ایام شیوع گسترده بیماری کرونا، گفت: همزمان با این مسائل در حوزه فضای سبز، مدیریت پسماند، ایمنی و... هیچ گونه خللی ایجاد نشد و خدمات به طور کامل به مردم ارائه شد.

به گزارش شهرنیوز، سیدامیر سامع ظهر امروز در نشست خبری با رسانه‌های استان قم، با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه مقابله با کرونا، اظهار کرد: از نخستین روزهای شیوع کرونا ستاد مقابله با کرونا در شهرداری تشکیل شد و راهبردهایی برای مقابله با این بحران تدوین شد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به تشکیل مستمر جلسه ستاد مقابله با کرونا، گفت: ۱۰ کمیته در این ستاد تشکیل و از همان روزهای نخست اقدامات در صحنه آغاز شد.

سامع با بیان اینکه تمام نهادهای زیرمجموعه شهرداری وارد میدان شدند تا خدمات رسانی به مردم داشته باشند، بیان کرد: به سرعت نیازهای شهر مشخص و تجهیزات لازم تامین شد.

وی گفت: در همین حین رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرعی در دستور کار قرار گرفت تا مشکلی در روند خدمت رسانی به مردم رخ ندهد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه بیش از ۶۰ اکیپ به صورت روزانه کار ضدعفونی را بر عهده داشتند، گفت: روزانه در بیش از هزار نقطه شهر نکات بهداشتی و سلامتی به مردم ارائه می‌شد.

سامع بیان کرد: همزمان با این مسائل در حوزه فضای سبز، مدیریت پسماند، ایمنی و… هیچ گونه خللی ایجاد نشد و خدمات به طور کامل به مردم ارائه شد.