31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

سرپرست جدید سازمان توسعه و عمران شهرداری معرفی شد

در نشستی با حضور شهردار قم سرپرست جدید سازمان توسعه و عمران شهرداری معرفی شد.

به گزارش شهرنیوز، جلسه تکریم واثقی‌نیا مدیرعامل سابق سازمان توسعه و عمران و معرفی امامی به عنوان سرپرست این سازمان با حضور دکتر سقائیان‌نژاد شهردار، عباس حلوائی‌زاده معاون فنی و عمرانی و مدیران شهری برگزار شد.

در این جلسه با حکم شهردار قم سیدابوالفضل میریک امامی معاون سابق سازمان توسعه و عمران به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شد.

در حکم سرپرست جدید این سازمان، اهتمام به اجرای پروژه‌های عمرانی در زمان مقرر مبتنی بر استقرار نظام مدیریت پروژه با در نظر داشتن ابعاد اجتماعی و فرهنگی، رعایت دقیق استانداردهای فنی در تمامی مراحل، پایبندی به قوانین و مقررات، به کارگیری دانش و فناوری‌های روز مبتنی بر پایش تحولات حوزه عمرانی، بهره‌گیری از روش‌های علمی و حداکثر استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود، ضمن هماهنگی و همسویی با سایر حوزه‌‎های شهرداری در چارچوب سند چشم انداز قم ۱۴۱۴ و برنامه راهبردی قم ۱۴۰۰ مورد تاکید و انتظار شهردار قم قرار گرفته است.

شهردار قم در این جلسه با بیان اینکه کل اعتبارات عمرانی استان قم تنها ۸۰ میلیارد تومان است در حالی که شهرداری بیش از هزار میلیارد تومان در این زمینه برنامه و پروژه دارد، اظهار کرد: در عین این مسائل در بدترین شرایط تحقق بودجه بالای ۸۰ درصد در این سال‌ها محقق شده است.

دکترسید مرتضی سقائیان‌نژاد با اشاره به شرایط کشور و افزایش تورم، وقوع سیل و شیوع کرونا، گفت: با تمام این مسائل و مشکلات امسال بیش از ۸۸۰ پروژه برای سال ۹۹ برنامه‌ریزی شده و پروژه‌های عظیمی در شهر در حال اجرا است.