36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برپایی کاروان گل استقبال از دهه کرامت در قم

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از برپایی کاروان گل استقبال از دهه کرامت در قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به برنامه‌های شهرداری به مناسبت سالروز میلاد باسعادت بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، اظهار کرد: شهر مقدس قم مفتخر به میزبانی از زائرین و مجاورین کریمه اهل بیت(س) بوده و جای جای این شهر متبرک به بارگاه ملکوتی این بانوی عظیم‌الشان است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اذعان به اینکه به همین مناسبت کاروان گل استقبال از دهه کرامت در شهر قم برپا خواهد شد، گفت: این کاروان گل با همت شهرداری قم، سازمان پارک‌ها و فضای سبز و سازمان فرهنگی ورزشی و با مشارکت بسیج برپا می‌شود.

کلانترزاده هدف از برپایی این کاروان را افزایش شور و نشاط اجتماعی در میلاد حضرت کریمه اهل بیت(س) عنوان و خاطرنشان کرد: این کاروان از ساعت ۹ صبح روز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) از میدان سالاریه به همراه کاروان رکاب زنی بسیجیان قم برگزار می‌شود.

وی از جمله برنامه‌های این کاروان را اجرای گروه های سرود در سطح شهر عنوان کرد و افزود: در قالب این کاروان حرکت ماشین‌های گل کاری شده در خیابان های شهر قم انجام می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم خاطرنشان کرد: کاروان گل استقبال از دهه کرامت در شهر قم در دو نوبت صبح و عصر در این شهر در طول این دهه اجرا خواهد شد.