34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

غیرت دینی و انقلابی تیم مدیریتی شهرداری قم تنها عامل انجام کارهای بزرگ و جامانده در شهر قم بوده است

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) اتمام طرح‌های نیمه‌تمام توسط تیم مدیریت شهرداری قم را موردتوجه قرار داد و گفت: غیرت دینی و انقلابی تیم مدیریتی شهرداری قم عامل انجام کارهای بزرگ و جامانده در شهر قم و به‌ویژه برای حرم مطهر حضرت معصومه (س) بوده است.

آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار با شهردار قم که در سالن جلسات حرم کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، با تبریک سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع)، اظهار داشت: دهه کرامت انگیزه و دلیلی برای معرفی این دو بزرگوار به جهانیان بوده و زمان بیان معارف و پیام‌های آن است.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) افزود: امام رضا(ع) فرموده خدا رحمت کند کسی را که معارف ما را به مردم معرفی کند، زیرا در پرتوی نشر این معارف مردم از امامان اطاعت می‌کنند و یکی از راه‌های دعوت جوانان به سمت اهل‌البیت(ع) نشر معارف آن‌ها است.

ایشان با قدردانی از همت و غیرت کاری شهرداری قم، تصریح کرد: همت و دلسوزی برای کار نسبت به شهر اهل‌بیت‌(ع) مطمئناً هر چه خالص‌تر و متناسب با شأن اهل‌بیت در دنیا و آخرت در پرونده آن‌ها ثبت خواهد شد.

وی اتمام طرح‌های نیمه‌تمام توسط تیم مدیریت شهرداری قم را موردتوجه قرار داد و گفت: غیرت دینی و انقلابی تیم مدیریتی شهرداری قم تنها عامل انجام کارهای بزرگ و جامانده در شهر قم و به‌ویژه برای حرم مطهر حضرت معصومه (س) بوده است.

آیت‌الله سعیدی با اشاره به خدمات شهرداری، یادآور شد: باید سبقه شهر قم در تمام طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری دیده‌شده و در عین حفظ شادی اجتماعی قداست ائمه اطهار نیز رعایت شود.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) هر دستگاه را موظف به شناسایی شهدای دستگاه خود دانست و گفت: باید شهدای شهرداری شناسایی‌شده و سیره آن‌ها الگوی حرکت و خدمت‌رسانی به شهروندان شده و معرفی شود.

ایشان وصیت‌نامه شهید سعیدی را مورد بازخوانی قرارداد و خاطرنشان کرد: برای بزرگداشت شهدا باید به زنده‌بودن راه و سیره آن‌ها اشاره‌کرده و آن‌ها را عامل زنده‌بودن دیگران معرفی کنیم.

وی شهرداری را یکی از مقدس‌ترین ارگان‌های نظام جمهوری اسلامی خواند و بیان کرد: شهرداری باید نگاه شهدا را به همه پروژه‌ها تسریع داده و فراتر از یک نام‌گذاری به تأثیر شهدا بر زندگی نگاه کنیم و بدانیم شهدا ناظر اعمال ما هستند.

سعیدی با دعا برای عاقبت‌به‌خیری در دنیا و عزت دنیا و آخرت برای کسانی که درراه اسلام کار می‌کنند، افزود: باید مواظب باشیم دزدی، رشوه و اختلاس وارد دستگاه نشود و باید مراقب باشیم زندگی، خانواده و کارمان به برکت شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری زیبا و پرشکوه شده تا کارنامه عاقبت‌به‌خیر برجا بگذاریم.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ادامه داد: دعای خیر حضرت معصومه(س) و امام زمان (عج) بدرقه شما خواهد بود و از زخمه زبان‌ها نترسیده و به راه خود ادامه دهید و مانند اهل‌بیت (ع) از جهالت و جسارت بعضی از دشمنان نگران نشوید.