31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

جلسه کمیته تخصصی برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری‌های کلان‌شهرها برگزار شد

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: جلسه کمیته تخصصی برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری‌های کلان‌شهرها سه‌شنبه گذشته برگزار شد و به موضوع لزوم تشکیل کارگروهی با محوریت معاونت برنامه‌ریزی شهرداری قم رأی داد.

به گزارش شهرنیوز، محسن رنجبر با اشاره به لزوم اصلاح دستورالعمل‌های بودجه شهرداری در سال جاری، اظهار داشت: با توجه به تغییرات و ابهامات بودجه، کمیته‌ای تخصصی با موضوع برنامه، بودجه و ارزیابی به این مسئله رسیدگی می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم از اصلاح دستورالعمل بودجه شهرداری‌ها خبر داد و افزود: اصلاح دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداری‌ها در خصوص بودجه، نیازمند کارگروهی با محوریت معاونت برنامه‌ریزی شهرداری قم برای اصلاح است.

رنجبر تصریح کرد: جلسه کمیته تخصصی برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری‌های کلان‌شهرها سه‌شنبه گذشته با حضور مدیران بودجه شهرداری‌ها به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

وی یکی از مصوبات جلسه کمیته تخصصی برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری‌های کلان‌شهرها را تشکیل کارگروهی با محوریت معاونت برنامه‌ریزی شهرداری اعلام و تصریح کرد: این تصمیم بر اساس گزارش‌ها و وجود ابهامات و مشکلات در دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداری‌ها گرفته شد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم یکی از هدف تشکیل این کارگروه را اصلاح و جمع‌بندی نظرات به سازمان شهرداری‌ها دانست و خاطرنشان کرد: همچنین ارائه الگوی ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد نیز از دیگر موضوعات موردبررسی در جلسه کمیته تخصصی برنامه‌وبودجه کلان‌شهرها بود.

رنجبر ادامه داد: چالش‌های موجود در وب‌سایت جدید بودجه سازمان شهرداری‌ها و راهکارهای اصلاح و تغییر در نظام حسابداری برای اجرای دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداری‌ها درزمینه تهیه، تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری‌ها نیز یکی دیگر از مصوبات این جلسه بوده است.