25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

نصب چادر در بوستان فدک و بوستان امام رضا(ع) ممنوع است

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به این که نصب چادر در بوستان فدک و بوستان امام رضا(ع) ممنوع است، گفت: در ایام دهه کرامت بیشترین تلاش را برای حفظ سلامت مردم خواهیم داشت.

سید محسن میرهادی در نشست «ستاد تسهیل امور زائران در دهه کرامت» که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، با تأکید بر این که با توجه به تعطیلات تابستانی باید آمادگی کامل را در مجموعه شهرداری داشته باشیم، اظهار داشت: آماده باش کلیه همکاران و بوستان های شهر به صورت ویژه برای ایام تعطیلات و دهه کرامت پیش بینی شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به خدمات شهرداری قم در ایام ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در عین رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: ما تلاش داریم از زائران به نحو شایسته پذیرایی کنیم ولی باید بدانیم که همچنان کرونا وجود دارد.

میرهادی تصریح کرد: همچنین در بوستان فدک و بوستان امام رضا(ع) از نصب هرگونه چادر جلوگیری می‌شود تا جلوی تجمعات و افزایش سطح بیماری گرفته شود.

وی با بیان این که اداره کل تخلفات و سد معبر و تخلفات اجتماعی به صورت ویژه در این ایام فعالیت خواهد داشت، گفت: مجموعه شهردای آمادگی صددرصد برای جلوگیری از هرگونه تخلف در این ایام را دارد، چراکه جان مردم از هرچیزی برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است.

برگزاری مراسم دهه کرامت در ۲۰ مسجد شاخص قم

محمود مسگری سخنگوی شورای اسلامی شهر قم در ادامه این جلسه از برگزاری جشنواره امام رضا(ع) خبرداد و گفت: برخی از برنامه‌های جشنواره در نیمه دوم سال برگزار شود، در قم هم سرود رضوی را پیش بیینی کرده ایم.

وی افزود: از سوی ستاد دهه کرامت امسال در وزارت ارشاد دستورالعملی داده شده که کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برای ۲۰ مسجد آماده کرده‌اند و این برنامه‌ها در ۲۰ مسجد شاخص برگزار می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم اضافه کرد: ده مراسم ویژه بانوان پیش‌بینی شده که با توجه به رعایت پروتکل‌ها در سطح استان به صورت ویژه برگزار می‌شود.