35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

محوطه‌سازی پروژه باغ موزه قم الگویی برای کشور

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: محوطه‌سازی پروژه باغ موزه قم با حرکت جهادی که شهرداری قم انجام داده است، یک نمونه و الگوی خوب برای تمام کشور است.

به گزارش شهرنیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدقاسم ناظر در دیدار با شهردار قم، با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس باغ‌موزه دفاع مقدس باید افتتاح شود، اظهار کرد: این پروژه در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای اتمام آن خصوصا در بخش تاسیساتی حدود ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به حمایت‌های شهرداری در راستای تکمیل پروژه‌ باغ‌موزه دفاع مقدس اشاره کرد و با تاکید بر اینکه ما نیازمند کمک شهرداری برای به سرانجام رساندن این پروژه هستیم، خاطرنشان کرد: موزه‌آرایی این پروژه بسیار مهم است و در این راستا باید بتوانیم اقدامات قابل توجهی انجام دهیم.

ناظر با اذعان به اینکه شهرداری در پروژه باغ‌موزه دفاع مقدس همراهی قابل توجهی با بنیاد حفظ آثار داشته است، اظهار کرد: محوطه‌سازی پروژه باغ موزه قم با حرکت جهادی که شهرداری قم انجام داد بسیار خوب انجام شده و یک نمونه و الگوی خوب برای تمام کشور است.