25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

ایجاد نشاط اجتماعی با افتتاح پروژه‌های شهری در سال ۹۹ در قم

شهردار قم گفت: خدمت صادقانه مدیریت شهری به شهروندان؛ افتتاح پروژه‌های عمرانی، فضای سبز، خدماتی، حمل‌ونقل، شهرسازی بوده و تیم شهرداری در قم این خدمت‌رسانی را در اولویت قرار داده است.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقاییان‌نژاد با تأکید بر اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در حوزه اقدامات انجام‌شده در شهرداری قم، اظهار داشت: اطلاع‌رسانی به‌موقع به مردم یکی از اولویت‌های مدیران شهری بوده و باید شهروندان در جریان دقیق اقدامات انجام‌شده در همه حوزه‌ها مختلف باشند.

شهردار قم حضور و مشارکت مردم در مسائل شهر را عامل دلگرمی مدیران شهر دانست و افزود: مشارکت مردم و دقت نظر شهروندان عامل مهمی در انجام وظایف مدیران و پرسنل شهرداری بوده و باید این مشارکت روزبه‌روز قوی‌تر و مستحکم‌تر شود.

سقاییان‌نژاد افتتاح پروژه‌ها شهرداری را نفسی تازه در شهر توصیف و تصریح کرد: باید مشکلات پیش پای پروژه‌ها برداشته‌شده تا پروژه در زمان مشخص به بهره‌برداری رسیده و افتتاح آن در زمان‌بندی مشخص‌شده با حضور مردم انجام شود.

وی با درخواست  ازتیم ارزیابی پروژه‌های مختلف در ارائه گزارش صریح و دقیق از پروژه‌ها، گفت: گزارش به‌موقع و دقیق مسائل مربوط به پروژه در برطرف شدن  مشکلات آن تأثیر به سزایی داشته و باید نسبت به این مهم دقت نظر کافی داشته باشند.

شهردار قم افتتاح پروژه‌ها و اطلاع‌رسانی دقیق به شهروندان را عامل تقویت نشاط اجتماعی در شهر خواند و بیان کرد: خدمت صادقانه مدیریت شهری به شهروندان؛ افتتاح پروژه‌های عمرانی، فضای سبز، خدماتی، حمل‌ونقل، شهرسازی می‌باشد و تیم شهرداری در قم این خدمت‌رسانی را در اولویت قرار داده است.