25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای عملیات آسفالت شوارع و معابر میدان تره بار شهید رجایی به متراژ ۱۵ هزار متر مربع  

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای عملیات قیر پاشی و شروع عملیات آسفالت بلوک های 7 ، 8 ،9 و 10 میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری بیان داشت: عملیات قیر پاشی بلوک ۸ میدان تره بار شهید رجایی به اتمام رسیده و از امروز اجرای عملیات آسفالت این معبر به متراژ ۸۰۰۰ متر مربع آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به اهمیت تسهیل عبور و مرور و بهبود وضعیت فعلی، اظهار داشت: همزمان با اجرای عملیات بلوک ۸؛ عملیات قیرپاشی بلوک ۷ نیز به طول ۱۵۰ و عرض ۴۰ متر اجرا شده و در روزهای آتی عملیات روکش آسفالت آن به متراژ ۵۰۰۰ متر مربع انجام خواهد شد.

مظفری ضمن اشاره به پروژه های عمرانی مشابه در بلوک ۹ و ۱۰ میدان تره بار، بیان داشت: به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در سطح میدان، آسفالت معابر در ساعات کم تردد و عموماً بعد از ساعات کاری کسبه اجرا می گردد.

وی افزود: کیفی سازی پروژه های عمرانی یک رویداد با اهمیت است و کیفیت در اجرای پروژه ها از اساسی ترین اهداف ماست که این موضوع باعث کاهش چشمگیر هزینه ها و به تبع آن افزایش بازدهی خواهد شد.