35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر قم

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر قم خبر داد و گفت: پارکینگ طبقاتی زائر و بلوار بهار به‌صورت تمام‌وقت با توجه به بازگشایی حرم مطهر در خدمت شهروندان بوده تا بتوانند دسترسی آسانی به حرم مطهر و مرکز شهر داشته باشند.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به شرایط حاکم بر شهر در چند ماه گذشته و محدودیت‌های ایجادشده، اظهار داشت: در چند ماه گذشته بسیاری از خدمات شهرداری قم به شهروندان با توجه به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا تعطیل‌شده بود.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی خبر داد و افزود: پارکینگ طبقاتی زائر و بلوار بهار به‌صورت تمام‌وقت با توجه به بازگشایی حرم مطهر در خدمت شهروندان بوده تا بتوانند دسترسی آسانی به حرم مطهر و مرکز شهر داشته باشند.

نیک تصریح کرد: پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر با توجه به نیاز شهروندان به‌صورت شبانه‌روزی باز بوده و به منوال قدیم به مردم خدمات خواهند داد.

وی از مردم درخواست کرد: باوجود کم شدن محدودیت‌های اجتماعی و ارائه خدمات گسترده به شهروندان در حوزه حمل‌ونقل، شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را کامل رعایت کنند تا دوباره با شرایط بحرانی مواجه نشویم.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از انجام چندمرحله‌ای ضدعفونی شدن پارکینگ‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: تا پایان اپیدمی ویروس کرونا آسانسورها و کارت‌های پارکینگ به‌صورت مستمر ضدعفونی شده و تجهیزات بهداشتی فردی بین مسئولان پارکینگ توزیع می‌شود.

نیک تأکید کرد: شهروندانی که قصد استفاده از پارکینگ‌ها رادارند حتماً از ملزومات بهداشتی مانند ماسک و دستکش استفاده کرده و ماسک و دستکش خود را در مسیر راه‌ها نکنند و همکاری لازم را با مسئولان داشته باشند.

وی با تأکید بر لزوم حذف سفرهای غیرضروری، بیان کرد: خوشبختانه با همکاری و همدلی مسئولان و شهروندان شرایط بحرانی این اپیدمی سخت را پشت سر گذاشته و امیدواریم به‌زودی وضعیت سفید در کل کشور اعلام شود.