35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

توزیع و پخش ۲۵۰۰ تن آسفالت در  شوارع و معابر اصلی و فرعی سالاریه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال

شهردار منطقه چهار قم از توزیع و پخش 2500 تن آسفالت در  شوارع و معابر اصلی و فرعی سالاریه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه جهار قم، مهدی اصفهانیان مقدم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات  و تبریک عید سعید فطر، بیان داشت: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد استاندارد سازی و افزایش ضریب ایمنی در سطح معابر و شوارع سطح منطقه چهار و در جهت تسهیل در عبور و مرور و نیز پیشگیری از ایجاد ترافیک و حل مشکلات و بازسازی بافت شهری معابر و شوارع  بیش از  ۲۵۰۰ تن آسفالت در معابر و شوارع اصلی و فرعی سالاریه توزیع و اجرا شد.

شهردار منطقه چهار قم افزود: این پروژه با مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در خیابانهای میثم بالا و میثم پائین و خیابان شهید قانع، کوچه‌های اقاقیا و میدان پیچک در سالاریه اجرا شد.

اصفهانیان مقدم در ادامه بیان داشت: در سال ۹۸ بیش از ۵۵ هزار تن اجرای و توزیع آسفالت در پروژه‌‎های مختلف به مساحت ۵۰۰ هزار متر مربع در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه صورت گرفته است و با توجه به پیش‌بینی‌های لازم در بودجه ۹۹ اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری معابر وشوارع مورد نیازدر سطح منطقه با در نظر داشتن اولویت ها اقدام خواهد شد.

وی ساماندهی و توسعه معابر منطقه را از اهداف مدیریت شهری دانست و افزود: در دوماهه نخست سال بیش ۱۵هزار تن آسفالت در مساحت ۱۲۰ هزار متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر۶ میلیارد ریال در سطح منطقه توزیع شده است.