28.6 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اهتزاز پرچم فلسطین در شهر قم

در آستانه روز قدس، به همت شهرداری قم، پرچم فلسطین در شهر قم به اهتزاز در آمد.

به گزارش شهرنیوز، در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، در مراسمی با حضور مسئولان پرچم فلسطین اشغالی در شهر قم به اهتزاز در آمد.

همزمان با قرار گرفتن در ایام روز قدس، پرچم فلسطین اشغالی به عنوان نماد اعلام همبستگی ملت ایران و به ویژه مردم شریف استان قم با ملت مظلوم فلسطین با حضور دکتر علی لاریجانی و دکتر احمد امیرآبادی فراهانی نمایندگان مردم قم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دکتر بهرام سرمست استاندار قم و دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در برج پرچم محوطه ساختمان شهرداری قم به اهتزاز در آمد.

این مراسم به پیشنهاد اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم در آستانه روز قدس و در راستای برگزاری پویش جهانی «پرچم را به اهتزاز درآور» با هدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین اشغالی و تأکید بر لزوم مقاومت در برابر تجاوزگری‌های رژیم اشغال‌گر قدس اجرا شد.

امسال با توجه به شرایط ویژه روز قدس و عدم برگزاری راهپیمایی‌ها و تجمع‌های انسانی این روز در سرتاسر جهان به علت شیوع ویروس کرونا، پویش جهانی «پرچم را به اهتزاز درآور» به منظور حمایت از مبارزات جبهه مقاومت در تمامی نقاط جهان توسط مسلمانان و آزادی‌خواهان در حال اجراست.