25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بهسازی و ساماندهی حریم ریل راه آهن شهر قائم

شهردار منطقه پنج قم گفت: پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه همچنان در حال پیگیری و اجراست، در همین راستا پس از اجرای فاز اول زیرسازی و آسفالت حریم ریل در محله اسماعیل آباد، عملیات عمرانی فاز دوم در محله اکبر آباد انجام گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه پنج قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان حریم ریل راه آهن شهرقائم، بیان داشت: از آنجایی که تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها محسوب می شود این پروژه به سرعت اجرای گردید.

شهردار منطقه پنج قم در ادامه گفت: فاز دوم عملیات جدولگذاری به طول ۱۳۰۰ متر وآسفالت به مساحت بیش از ۲۹۰۰ مترمربع با توزیع ۴۵۰ تن آسفالت در محله اکبرآباد به منظور افزایش رفاه حال شهروندان و مناسب سازی محیط شهری انجام گردید، که نقش بسزایی در راه ارتباطی کوچه های شهرک قائم منتهی به ریل راه آهن داشته و با احداث این معبر کوچه‌ها از حالت بن بست بیرون آمده که از نظر افزایش ظریب امنیتی از جایگاه خاصی برخوردار می باشد.

اقبالیان در پایان افزود: از مسئولین راه آهن قم تشکر و قدردانی نمود که با تعامل صورگرفته اقدامات اجرایی این پروژه را فراهم آورده و نتیجه آن تامین رفاه و آسایش شهروندان عزیز بوده است.