33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

۳ سوله کارخانه کفش قم آتش گرفت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: حریق در سه سوله کارخانه کفش قم با اعزام تیم‌های عملیاتی اطفاء شد.

حمید کریمی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در قم اظهار داشت: ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز صبح به مرکز فرماندهی آتش‌نشانی اعلام شد حریقی در کوچه ۱۲ خیابان شهید خداکرم در یک کارخانه تولید کفش اتفاق افتاده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: پس از اعلان حادثه، خودروهای عملیاتی در اسرع وقت به محل اعزام شدند و با توجه به وسعت حریق که سه سوله بزرگ را درگیر حریق کرده بود، ۸ دستگاه خودروی عملیاتی آتش‌نشانی و ۳ دستگاه خودروی آبدهی و دو دستگاه آبدهی شهرداری به همراه لودر و با بیش از ۴۰ نیروی آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه حریق به‌موقع اطفا شد و نیروهای آتش‌نشانی اجازه ندادند حریق به سوله چهارم برسد، همچنین از ریزش سقف کارخانه جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم بیان کرد: کارگری که در کارخانه مشغول به کار بوده با دیدن شعله‌ای، اقدام به اطفای حریق می‌کند اما نمی‌تواند آن را خاموش کند و در نتیجه حریق به سوله‌های بزرگ سرایت کرده است.

کریمی خاطرنشان کرد: در این عملیات تمامی کارگرها به سرعت خارج شدند و هیچ مصدومی نداشتیم تا اینکه حریق به طور کامل اطفا شد.

وی گفت: در جهت بررسی بیشتر، تیم علت‌یابی به محل حریق اعزام می‌شود و پس از ارزیابی دقیق، علت حادثه را اعلام می‌کنیم.