35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تأکید بر هم‌افزائی بین روابط عمومی شهرداری کلان‌شهرهای کشور

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم درتماس تلفنی با مدیران کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور، ضمن گرامیداشت این روز، بر همکاری‌ و هم‌افزایی بیشتر در حوزه‌ روابط عمومی شهرداری‌ها تأکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات ضمن تماس با مدیران کل روابط عمومی کلان‌شهرهای کشور و گرامیداشت این روز، اظهار کرد: امروز شاهد اقدامات خوبی در عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی در شهرداری‌ها بوده و باید برای رسیدن به جایگاه مطلوب تلاش کنیم.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم کار و تلاش در حوزه روابط عمومی را فعالیتی علمی و بر پایه‌ی تخصص و مهارت دانست و افزود: امروز بیش از گذشته نیازمند استفاده از دانش‌ علمی در این حوزه هستیم و باید با نگاهی باز در این عرصه عمل کنیم.

کلانترزاده تغییر نگرش مدیران به روابط عمومی را گامی مؤثر در ارتقاء جایگاه این حوزه دانست و تأکید کرد: وظایف و چهارچوب اختیارات بخش روابط عمومی فراتر از اطلاع‌رسانی صرف بوده و باید به استفاده از ظرفیت‌های متنوع روابط عمومی دقت شود.

وی با تأکید بر اهمیت و نقش روابط عمومی در مدیریت شهری، اضافه کرد: گستردگی وظایف مدیریت شهری و ارتباط نزدیک آن با شهروندان و زندگی شهروندی، وظیفه‌ای مهم و اثرگذار در شهرها را برای حوزه روابط عمومی شهرداری‌ها به دنبال داشته است که نیازمند حمایت و برنامه‌ریزی در سطوح عالی مدیریتی است.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم در پایان با گرامی داشت این روز برای تمامی فعالان حوزه روابط عمومی، خاطرنشان کرد: در حوزه مدیریت شهری، ارتباط مستمر بین مدیران روابط عمومی شهرداری‌های کلان‌شهرها و استفاده از ظرفیت‌ها، تجارب و دستاوردهای شهرهای مختلف و ایجاد هم‌افزائی بیشتر می‌تواند در انجام مأموریت‌ها و کسب موفقیت‌ها کارگشا باشد.