30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

سال ۹۹ سال افتتاح پروژه‌ها و تثبیت مسیر توسعه شهر قم

شهردار قم سال 99 را از نظر افتتاح پروژه‌های عمرانی و توسعه شهری، سالی پربرکت دانست و گفت: سال 99 سال افتتاح پروژه‌ها و تثبیت شهر قم در مسیر توسعه است.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقاییان نژاد با اشاره به اهمیت حرکت در محور برنامه‌های تدوین‌شده و چشم‌انداز ۲۰ ساله شهرداری قم، اظهار داشت: باوجود مشکلات فراوان ولی با توکل به خدا و محبت‌های لحظه‌به‌لحظه حضرت معصومه (س) در مسیر تعیین‌شده حرکت می‌کنیم.

شهردار قم با تأکید بر تلاش مجاهدانه کارکنان شهرداری و پیمانکاران در اجرای پروژه‌ها، افزود: هیچ‌یک از مشکلات داخل شهر و مشکلات کشوری مانع اجرای پروژه‌ها نشده و پرشتاب و پرقدرت در مسیر خدمت به مردم ایستاده‌ایم.

سقاییان نژاد وضعیت پروژه‌های در حال اجرا را موردتوجه قرارداد و گفت: پروژه‌های کلیدی و مهمی در سال ۹۷ و ۹۸ در شهر قم کلید خورده که در مراحل پایانی آن قرار داریم و شهر در مسیر توسعه بوده و شاهد این تغییرات هستیم.

وی سال ۹۹ را ازنظر افتتاح پروژه‌های عمرانی و توسعه شهری، سالی پربرکت دانست و تصریح کرد: اقدامات شهرداری قم در پروژه‌های عمرانی، ترافیکی، فضای سبز، سرمایه‌گذاری، حمل‌ونقل، شهرسازی و فرهنگی خیره‌کننده است.

شهردار قم در پایان عملکرد شهرداری قم را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: دستاوردهای شهرداری حاصل کار گروهی و علمی منسجم بوده و هیچ اقدامی برخلاف برنامه ۵ ساله و چشم‌انداز ۲۰ ساله در قم کلید نخورده است.