30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

۲۷ اردیبهشت سرفصلی از هم‌آوایی تعهد، تخصص، علم و هنر

شهردار قم در آستانه فرا رسیدن ۲۷ اردیبشهت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت و از تلاش‌های فعالان این عرصه تقدیر کرد.

به گزارش شهرنیوز؛ دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی ضمن تقدیر از فعالان و تلاشگران عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی، فرا رسیدن این روز را گرامی داشت.

شهردار قم در این پیام روابط عمومی‌ها را پیوست تمامی فعالیت‌های سازمانی، تلطیف‌کننده تعاملات و بازتاب دهنده خدمات دانسته و اضافه کرده است: روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی صرفاً روزی عادی در صفحات تقویم نیست بلکه سرفصلی از هم‌آوایی تعهد، تخصص، علم و هنر در قالب‌هائی همچون اطلاع‌رسانی، آگاهی‌بخشی و انعکاس خدمات است و می‌توان گفت که در ۲۷ اردیبهشت خبر یاب، خبرساز می‌گردد.

وی اخلاص منابع انسانی و مجاهدت در خدمت برای جلب رضایت حق‌تعالی و اعتماد و مشارکت مردم را از بالاترین سرمایه‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی عنوان کرده و تصریح کرده است: فلسفه وجودی روابط‌عمومی‌های مبتنی بر آموزه‌های دینی و ارزشی در لایه‌های مختلف ارتباطی برای تنویر افکار عمومی است تا با ظرفیتی چند منظوره تصویری روشن از دستاوردها و اقدامات ارزنده را منعکس نماید.

در پایان پیام دکتر سقائیان‌نژاد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی آمده است: اینجانب ۲۷ اردیبهشت ماه روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی را به همه همکاران و فعالان زحمتکش و سخت‌کوش این عرصه تبریک و تهنیت می‌گویم امیدوارم در سایه عنایت اهل بیت (علیهم‌السلام) و بهره‌مندی معنوی از هم‌جواری بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (علیهاالسلام) در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، و عمل به وظایف سازمانی و رسالت خطیر خود موفق، پیروز و سربلند باشید.