27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 4

تدابیر و اقدامات همه جانبه شهرداری منطقه چهار در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر

شهردار منطقه چهار قم نصب پرچم‌ و ریسه‌های مشکی و نصب پرچم‌های مناسبتی به مناسبت شب‌های قدر را از جمله اقدامات انجام شده در راستای فضاسازی سیما و منظر شهری عنوان کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه چهار قم، مهدی اصفهانیان مقدم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در درگاه خداوند متعال، بیان داشت: خدمت‌رسانی به روزه داران ازجمله وظایفی است که شهرداری همه ساله در اجرای آن  اهتمام ویژه ای دارد و زمینه‌های تسهیل در حمل و نقل عمومی، ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث و همچنین خدمت‌رسانی به عموم شهروندان را بیش از پیش فراهم می کند.

شهردار منطقه چهار قم در ادامه گفت: تدابیری برای شب‌های قدر امسال اندیشیده شده است تا شهروندان مراسم شب‌های قدر با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمایند.

اصفهانیان مقدم افزود: توجه به پاکیزگی و نظافت محل‌ها، جمع آوری زباله‌ها و شستشوی و ضد عفونی خیابان‌ها در دستورکار ویژه منطقه و نواحی قرار گرفت تا شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان از اقدامات شهرداری باشیم.

وی نصب پرچم‌ و ریسه‌های مشکی و نصب پرچم‌های مناسبتی به مناسبت شب‌های قدر را از جمله اقدامات انجام شده در راستای فضاسازی سیما و منظر شهری عنوان کرد.

شهردار منطقه چهار قم در پایان ضمن عرض تسلیت پیشاپیش ایام شهادت مولای متقیان امیرالمومنین(ع) از تعامل و همکاری شهروندان تقدیر و تشکر نمود و دعای خیر شهروندان را برای خادمین خود در مجموعه شهرداری قم خواستار شد.