35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

انجام خط‌کشی خیابان ۱۹ دی به طول ۷۰۰ متر

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: خیابان باجک به طول 700 متر در سه خط شامل یک خط ممتد برای خط ویژه و دو خط منقطع در دستور کار قرارگرفته و اجرایی شد.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به برنامه‌های سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم برای بهسازی خیابان‌ها بر اساس اولویت‌بندی‌های انجام‌شده، اظهار داشت: باوجود محدودیت‌های موجود بهسازی خیابان‌ها بر اساس اولویت‌بندی انجام می‌شود اما از دستور کار سازمان خارج نشده است.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از خط‌کشی خیابان ۱۹ دی (باجک) خبر داد و افزود: خیابان باجک به طول ۷۰۰ متر در سه خط شامل یک خط ممتد برای خط ویژه و دو خط منقطع در دستور کار قرارگرفته و اجرایی شد.

نیک نحوه خط‌کشی خیابان باجک را تشریح کرد و گفت: خط کشی بر اساس الگو و آلبوم معاونت حمل‌ونقل و ترافیک انجام‌شده و یک مسیر نیز در خط ویژه برای تردد دوچرخه طراحی‌شده است.

وی طول خط‌کشی انجام‌شده را دو هزار ۱۰۰ متر اعلام و تصریح کرد: مسیر خط‌کشی شده از حدفاصل میدان جهاد تا ۴ راه بازار به طول ۷۰۰ متر به‌عنوان یکی از خیابان‌های اصلی مرکز شهر انجام‌شده است.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ادامه داد: بر اساس اولویت بندهای انجام‌شده تمام خیابان‌ها اصلی و فرعی بهسازی شده و در صورت نیاز ابتدا روکش آسفالت آن نیز ترمیم می‌شود.