33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

تکمیل فاز دوم بوستان حنانه/بهسازی محوطه زیر پل ۹ دی

شهردار منطقه دو قم گفت: بوستان حنانه با مساحت 70 هزار متر مربع در راستای توسعه پارک ها و فضای سبز، ارتقای نشاط جمعی و آرامش ساکنین در حال اجرا است.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه دو قم، رضا رحیمی با توجه به بهسازی فضای سبز زیر پل ۹ دی عنوان کرد: شهرداری منطقه در نظر دارد با بهسازی زیر این پل و تکمیل فاز دوم بوستان حنانه، این مکان را به فضای شهری و قابل استفاده برای شهروندان تبدیل نماید.

شهردار منطقه دو قم گفت: بوستان مذکور با مساحت ۷۰ هزار متر مربع در راستای توسعه پارک ها و فضای سبز، ارتقای نشاط جمعی و آرامش ساکنین در حال اجرا است؛ مساحت پروژه بهسازی زیر پل ۹ دی را ۷ هکتار اعلام کرد و گفت: این فضا با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال بهسازی و آماده بهره برداری خواهد شد و برای دسترسی شهروندان ۲ زیر گذر احداث خواهد گردید.

رحیمی افزود: امکانات این پارک شامل زمین بازی کودکان، آلاچیق و سکوی نشیمن، وسایل ورزشی، انواع گل‌ها، مسیر دسترسی و پیاده رو پارکینگ و سرویس بهداشتی، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، ست ورزشی، اجرای پایه های روشنایی و مبلمان پارکی است که تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.