37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

بازگشایی طبقه منفی چهار پارکینگ زائر

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی طبقه منفی چهار پارکینگ زائر خبر داد و گفت: این پارکینگ جهت استفاده کسبه بازگشایی‌شده و همچنان حرم مطهر حضرت معصومه(س) و اماکن مذهبی هسته مرکزی شهر تعطیل است.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به اهمیت خدمات‌رسانی به همه اقشار جامعه و رضایت شهروندان، اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا باعث تغییرات زیادی در سبک زندگی و ارائه خدمات به شهروندان شده است.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ادامه قرنطینه خانگی، افزود: با توجه به تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا بخش‌هایی از محدودیت‌های اعمال‌شده در سطح شهر کاهش پیداکرده اما مردم همچنان باید بر اساس پروتکل‌های بهداشتی برای قطع زنجیره شیوع این ویروس رفتار کنند.

نیک تصریح کرد: با آغاز به کار بعضی از مشاغل به‌خصوص در هسته مرکزی شهر یکی از طبقات پارکینگ زائر فعالیت خود را شروع کرده تا بخشی از ترافیک و نیاز به پارکینگ آن منطقه رفع شود.

وی از بازگشایی طبقه منفی چهار پارکینگ زائر برای استفاده کسبه و بازاریان خبر داد و خاطرنشان کرد: پارک در رودخانه مشکلات ترافیکی زیادی را ایجاد کرده و کسبه و بازاریان را دچار مشکل کرده بود.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ساعت کار پارکینگ را از صبح تا ۱۲ شب اعلام کرد و گفت: همچنان حرم مطهر حضرت معصومه(س) و اماکن مذهبی هسته مرکزی تعطیل بوده و این پارکینگ جهت استفاده کسبه بازگشایی‌شده است.

نیک با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پارکینگ زائر، بیان کرد: آسانسورها به‌صورت مستمر و در دو نوبت ضدعفونی شده و همچنین مأموران آسانسور و پارکینگ از وسایل بهداشت شخصی مانند دستکش و ماسک استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: کارت‌های پارکینگ نیز بعد از هر نوبت استفاده ضدعفونی شده و بدون گندزدایی به خودروی بعدی تحویل داده نمی‌شود.