38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

پخش نغمه‌های رمضانی از برج‌های اذان شهر

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان از برج‌های اذان شهر نغمه‌ها و مناجات‌های رمضانی پخش می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به پخش اذان از بر‌ج‌های اذان سطح شهر، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌ اطلاع‌رسانی این برج‌ها طی ماه‌های اخیر مباحث مرتبط با اطلاع‌رسانی نیز با استفاده از این برج‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تاکید بر اینکه استفاده از برج‌های اذان در مناسبت‌های مختلف برای اطلاع‌رسانی به مردم، تصریح کرد: یکی از موارد استفاده مطلوب و راهگشای این برج‌ها، اطلاع‌رسانی در خصوص کرونا بود، از زمانی که اعلام شیوع کرونا در شهر قم صورت گرفت از این برج‌ها برای اطلاع‌رسانی نکات بهداشتی و همچنین ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی استفاده شد.

کلانترزاده با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و ضرورت ایجاد حال و هوای ماه میهمانی خدا در سطح شهر تصمیم بر پخش نواهای مناسب این ماه از این برج‌ها گرفته شد.

وی گفت: به همین مناسبت از این برج‌ها نغمه‌هایی به مناسبت ماه مبارک رمضان و همچنین مناجات ماه خدا برای ایجاد حال و هوای رمضانی در شهر پخش می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تقدیر از سازمان زیباسازی شهرداری قم در آماده‌سازی و فراهم‌آوری بستر لازم برای این کار، خاطرنشان کرد: برج‌های اذان امکان بسیار خوبی در شهر بوده که طی سال‌های اخیر در میادین اصلی و مهم شهر راه‌اندازی شده است.