38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

برنامه‌ریزی برای فضا سازی تبلیغی و ترویجی بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص)

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از برنامه‌ریزی برای فضا سازی تبلیغی و ترویجی بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص) در نشست با نهادهای تبلیغی و اطلاع‌ رسانی شهر، نمایندگان آستان مقدس حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده در اولین نشست هم اندیشی فضا سازی شهری که با حضور مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری، نمایندگان مسجد مقدس جمکران، مدیران عامل سازمان‌های زیباسازی و فرهنگی هنری شهرداری، نمایندگان معاونت های فنی و مهندسی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری برگزار شد، با اشاره به موقعیت معنوی ویژه و خاص بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار کرد: یکی از نکاتی که باید در این بلوار مد نظر باشد فضاسازی متناسب با طرح جامع آن و همچنین توجه به رویکرد تبلیغی و معنوی آن است.
وی با اذعان به اینکه بلوار پیامبراعظم(ع) یکی از محورهای مهم شهر قم از منظر زیارتی، معنوی، اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی است خاطرنشان کرد: به همین منظور با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه استفاده از طرح های متناسب با فضای بلوار با حفظ زیبایی و‌ چشم انداز زیبای آن در دستور کار خواهد بود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌ الملل شهرداری قم با بیان اینکه فضا سازی تبلیغی و ترویجی بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص) در دستور کار قرار گرفته است افزود: حاشیه این بلوار در مسیر حرکت از حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت مسجد مقدس جمکران با مضامین مهدوی و در مسیر مسجد مقدس جمکران به سمت حرم مطهر با مضامین فاطمی(س) زینت خواهد یافت.
وی با تقدیر از شهردار قم بابت حسن توجه در خصوص اهتمام به فضا سازی هنرمندانه در بلوار پیامبر اعظم(ص) گفت: طرح‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی این بلوار با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، مسجد مقدس جمکران، هنرمندان شهر و دستگاه‌های اجرایی استان و با رعایت کلیه اصول فنی و هنری اجرا خواهد شد.