35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

اطلاع‌رسانی ماه رمضان در ۴۰۰ نقطه شهر قم انجام می‌شود/اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی به‌صورت مجازی

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم، همدلی و وحدت رویه ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف در اطلاع‌رسانی را مورد اشاره قرارداد و گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده مقررشده در 400 نقطه شهر اطلاع‌رسانی پیرامون ماه رمضان داشته باشیم.

به گزارش شهرنیوز؛ مهدی کلانترزاده صبح امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با تأکید بر حمایت معنوی و مادی از مجموعه ابزار اطلاع‌رسانی و سکان‌داران عرصه اطلاع‌رسانی استان اظهار داشت: شهرداری قم آماده حمایت مادی و معنوی و پشتیبانی از مجموعه اطلاع‌رسانی استان است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به شیوع کرونا در کشور گفت: نباید از اصحاب رسانه و مجموعه اطلاع‌رسانی که بازوان توانمند استانی و حتی کشور هستند، غافل باشیم و باید به تلاش‌گران عرصه اطلاع‌رسانی توجه جدی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه بخشی از اطلاع‌رسانی در شهر به عهده شهرداری است، افزود: به دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده‌ایم؛ آنچه تذکرات بهداشتی در ماه مبارک رمضان نیاز بوده که اطلاع‌رسانی شود را به ما اعلام کنند.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم، همدلی و وحدت رویه نیمه شعبان ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف در اطلاع‌رسانی را مورداشاره قرارداد و گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده مقررشده در ۴۰۰ نقطه شهر اطلاع‌رسانی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و تبلیغی پیرامون ماه مبارک رمضان داشته باشیم.
کلانترزاده اقدامات شهرداری پیرامون اطلاع‌رسانی در زمینهٔ بیماری کرونا را مورداشاره قرارداد و عنوان کرد: مجموعه شهرداری با کمک سپاه و سایر ارگان‌ها وارد عمل شد و در زمینه اطلاع‌رسانی به مردم تمام توان خود را به کار گرفت.
وی بیان کرد: برای تقویت نشاط اجتماعی، برنامه استیج پخش به‌صورت مجازی را در بوستان‌های سطح شهر خواهیم داشت، البته زمینه حضور مردم به‌صورت زنده نیست اما به‌صورت زنده این برنامه پخش خواهد شد.
کلانترزاده با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این برنامه در تمامی مناطق هشت‌گانه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این برنامه هر دو شب در یک منطقه به‌صورت پخش زنده که از ساعت دوازده شب شروع می‌شود، اجرا خواهد شد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم در پایان خاطرنشان کرد: اگر مجموعه دستگاه‌های استان در پی ظرفیتی است که در کنار صداوسیما در قالب‌های مختلف به کار اطلاع‌رسانی بپردازد، شهرداری قم آمادگی کامل برای هرگونه همکاری را دارد.