35.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

اجرای بیش از ۱۴ کیلومتر خط‌ کشی معابر در منطقه ۸

شهردار منطقه هشت قم از اجرای بیش از 14 کیلومتر خط‌ کشی معابر در این منطقه خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه هشت قم، محمد رمضانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سطح منطقه هشت در حوزه ترافیکی، اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیاری از خیابان‌های جدیدالاحداث پردیسان دارای خط کشی مناسبی نبودند و خط کشی برخی معابر قدیمی نیز از بین رفته بود نسبت به خط‌کشی معابر و شوارع اقدام شد.

شهردار منطقه هشت قم با اشاره به اجرای بیش از ۱۴ کیلومتر خط کشی معابر در پردیسان، تصریح کرد: در قالب این پروژه خط‌کشی بیش از ۲۰معبر در سطح منطقه از جمله بلوارهای امامت، ابوطالب، آزادی و خیابان‌های استقلال، موتلفه، هویزه، البرز، بهشت، اقلیمی، ایمانی و …انجام شد.

رمضانی با اشاره به هزینه صورت گرفته برای اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: مجموعا برای خط کشی بیش از ۱۴کیلومتر از معابر و شوارع منطقه بالغ بر ۳میلیارد ریال هزینه شده است.

وی همچنین نصب تابلو و علائم هشدار دهنده در سطح منطقه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: نصب تابلوهای هدایت مسیر، اجرای سرعتکاه و همچنین احداث دوربرگردان از دیگر اقدامات ترافیکی در سطح منطقه هشت بوده است.

شهردار منطقه هشت قم با اشاره به پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های اصلاح هندسی در سطح منطقه هشت، بیان کرد: بر این اساس با احصاء مشکلات و نیازمندی‌های ترافیکی طرح‌های مرتبط تعریف و اجرایی می‌شود.