32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

کاشت بیش از ۱۰ گونه جدید گل فصلی در بوستان‌های سطح شهر

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: از اسفندماه سال 98 بیش از 10 گونه گل فصلی به‌صورت خاص خریداری شده و در کنار تولیدات سازمان به‌صورت هدفمند در سطح شهر کاشته شده است.

به گزارش شهرنیوز به نقل از روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و کاهش مسافرت‌ها و همچنین حضور کمتر شهروندان در بوستان‌ها اظهار کرد: با این وجود در حال آماده‌سازی بوستان‌ها با هدف افزایش طراوت و شادابی آن‌ها برای ایام پس از کرونا هستیم.

وی با تأکید بر اینکه در انتهای سال ۹۸ به صورت خاص بیش از ۱۰ گونه گل فصلی به تعداد قابل توجه خریداری شده گفت: گونه‌های خریداری شده به همراه تولیدات مرکز آموزش و تولیدات سازمان به‌صورت هدفمند در سطح شهر کاشته شده است و این اقدام انجام شده تا طراوت خوبی در شهر ایجاد شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اذعان به اینکه طراوت و شادابی شهر هرساله در آستانه نوروز حفظ می‌شود تا مردم در حال و هوای بهار قرار گیرند تصریح کرد: با آغاز فصل بهار تیم‌های نظارت عالی سازمان با افزایش بازدیدهای میدانی و به‌صورت مستمر کیفیت نگهداری از فضای سبز را رصد و بررسی می‌کنند.

وی همچنین با اشاره به وضعیت فضای سبز آرامستان بهشت معصومه در این ایام اظهار کرد: یکی از اقدامات ویژه و  مهم در نظارت عالیه در سال جدید کمک به توسعه فضای سبز آرامستان بهشت معصومه بوده است.