38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

استفاده از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی شهرداری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از استفاده از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی شهرداری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده در جلسه هماهنگی کنگره ملی شهدای استان قم، با اشاره به تاکید و اهتمام ویژه مدیریت شهری به برنامه های مربوط به شهدا، اظهار کرد: با تاکید شهردار حمایت ویژه و همکاری مستمر و کارگشا با کنگره شهدای استان قم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این کنگره و تولید آثاری فاخر و ارزشمند در دستور کار تمام بخش‌های شهرداری قرار گرفته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اذعان به اینکه ۶ حوزه کاری در مجموعه ستاد کنگره شهدا مربوط به اداره کل ارتباطات شهرداری است، افزود: در حوزه‌های مختلف تبلیغات، یادمان‌سازی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی و فضای مجازی گام‌های متفاوتی در راستای کنگره ملی شهدا در دستور کار داریم.

کلانترزاده بیان کرد: ادارات رسانه‌های نوین، تبلیغات، بین‌الملل، ارتباطات مردمی، ارتباطات رسانه‌ای آماده هستند در بخش‌های مختلف همکاری و خدمات‌رسانی کامل به ستاد کنگره شهدا داشته باشند.

وی بیان کرد: این امکان در شهرداری وجود دارد که اطلاع‌رسانی منسجم مردمی در خصوص یادواره‌های شهید و کنگره ملی شهدا صورت گیرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم خاطرنشان کرد: در مجموعه اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری ارتباطات کامل و موثری با رسانه ها وجود دارد که می‌توان از آن برای مخابره و اطلاع‌رسانی اخبار کنگره استفاده کرد.