37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

اتوبوسرانی و تاکسیرانی در ایام نیمه شعبان هیچ خدماتی در محدوده مسجد جمکران ارائه نمی‌کنند

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر حفظ قرنطینه خانگی گفت: اتوبوسرانی و تاکسیرانی در ایام نیمه شعبان هیچ خدماتی را در محدوده مسجد مقدس جمکران به مردم ارائه نکرده و خیابان‌های منتهی به مسجد مقدس جمکران مسدود است.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان با اشاره به ایام نیمه شعبان و اپیدمی ویروس کرونا، اظهار داشت: متأسفانه امسال امکان برگزاری جشن‌های نیمه شعبان و حضور در مسجد جمکران را نداشته و باید از مردم درخواست کنیم همچنان قرنطینه خانگی را رعایت کنند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از عدم ارائه خدمات حمل‌ونقل عمومی در روزهای چهارشنبه ۲۰ فروردین، پنج‌شنبه ۲۱  و جمعه ۲۲ فروردین در خیابان‌های منتهی به جمکران خبر داد و افزود: حمل‌ونقل عمومی مانند تاکسی و اتوبوس در این سه روز هیچ خدماتی را به زوار در اطراف مسجد مقدس جمکران ارائه نخواهد کرد.

ذاکریان از مسدود بودن بلوار پیامبر اعظم(ص) و محورهای منتهی به استان قم خبر داد و تصریح کرد: در شرایط کنونی و لزوم حفظ امنیت و سلامت مردم بر هر نوع خدماتی ارجعیت دارد.

وی با تأکید بر خانه ماندن مردم و رعایت قرنطینه خانگی، خاطرنشان کرد: برای مدیران شهری نیز شرایط ایجادشده سخت بوده و هرسال در چنین روزهای در تدارک برگزاری باشکوه جشن‌های نیمه شعبان بودیم.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از مردم خواست حتی به‌صورت پیاده نیز به سمت جمکران رهسپار نشده و ادامه داد: شهر قم و مردم قم شرایط سختی را سپری کرده و انس و الفت مردم قم به برپایی جشن‌های نیمه شعبان قدمتی تاریخی دارد.

ذاکریان با تأکید دوباره بر عدم ارائه خدمات از طرف شهرداری قم بیان کرد: امیدواریم با همکاری مردم و اقدامات مؤثر مسئولان هر چه سریع‌تر این بحران را پشت سر گذاشته و زندگی به جریان عادی خود بازگردد.