25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

نورافشانی آسمان قم در شب میلاد حضرت ولی عصر(عج)

آسمان قم در نقاط سطح شهر در شامگاه روز چهارشنبه 20 فروردین ماه نورافشانی می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اعلام این خبر افزود: با هدف گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، در شب میلاد آن حضرت نقاط مختلف شهر قم شاهد نورافشانی آسمان خواهد بود.

وی انجام این برنامه‌ها را در راستای افزایش نشاط اجتماعی شهروندان دانست و گفت: با هماهنگی انجام شده با شورای تأمین استان قم و انجام تمهیدات ایمنی لازم، رأس ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه نورافشانی آسمان شهر قم انجام می‌گردد.

کلانترزاده مشارکت مجموعه شهرداری قم و سپاه علی بن ابیطالب(علیه السلام) استان قم را در اجرای این نورافشانی‌ها یادآور شد و ادامه داد: رأس ساعت ۲۱ و همزمان با طنین ندای الله اکبر شهروندان گرامی، نورافشانی آسمان شهر قم نیز انجام خواهد شد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تقدیر از همراهی معاونت خدمات شهری و سازمان‌های زیباسازی، میادین، پارک‌ها و فضای سبز و مدیریت پسماند در اجرای این برنامه گفت: تلاش شده است تا از طریق پخش مولودی و سرودهای مذهبی از طریق برج‌های اذان و ناوگان خودرویی در سطح شهر، به موضوع نشاط اجتماعی و گرامیداشت این عید بزرگ پرداخته شود.

کلانترزاده همچنین با اعلام تمهیدات ویژه از جمله تعطیلی حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران و محدودیت تردد عابرین پیاده و وسایل نقلیه در سطح شهر و به ویژه در محدوده و مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران گفت: از شهروندان محترم تقاضا می‌شود با حضور در منازل و عدم ترددهای غیرضروری در سطح شهر، همه برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تلاش کرده و به زودی شاهد اتمام این شرایط سخت باشیم.